ARŞİV
PİYASALAR
DOLAR
2,1473
EURO
2,8738
IMKB
82.157
ALTIN
ÇOK OKUNANLAR
YORUMLANANLAR
LİNK BANKASI
GAZETELER

HAVA DURUMU
Ankara16/36 ºC
İstanbul24/31 ºC
İzmir21/33 ºC
Karakter boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Göğsümüzü kabarttılar
17 Haziran 2009 / 08:24
Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun Ege, Karadeniz, Marmara ve Doğu Anadolu bölgelerinde düzenlediği, Ege, İç Anadolu ve Akdeniz bölgelerinden katılan Zihinsel Engelli sporcuların katıldığı yarışmalar İzmir’de 6-7 Haziran tarihleri arasında yapıldı.
Özel Sporcular Spor Federasyonu’nun Ege, Karadeniz, Marmara ve Doğu Anadolu bölgelerinde düzenlediği, Ege, İç Anadolu ve Akdeniz bölgelerinden katılan Zihinsel Engelli sporcuların katıldığı yarışmalar İzmir’de 6-7 Haziran tarihleri arasında yapıldı.

1 ALTIN, 1, GÜMÜŞ, 1 BRONZ MADALYA
Kırıkkale adına yarışmalara katılan Özel Uzman Eller Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Spor Kulübü öğrencileri derece etti. Atletizm kısa mesafe branşında yarışan sporcularımızdan Veysel Ay 100 m ‘de Altın, Selçuk Zenger 100 m’de Gümüş ve Hayri Gülmez 50 m’de Bronz madalya alarak derece elde ettiler.

SPORCULAR ÖDÜLLENDİRİLDİ
Derece elde eden üç sporcu yöneticileri ile Milli Eğitim Müdürlüğü ve İL gazetesi’ni ziyaret etti. Başlarında Kurucu Müdür Fatma Zengin, Kurum Müdürü Mukaddes Kaybal, 100 m ‘de altın madalya alan Veysel Ay, 100 m gümüş madalya alan Selçuk Zenger ve 50 m bronz madalya alan Hayri Gülmez Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker ve Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ramazan Çetin’i ziyaret ettiler. Derece giren sporculara Müdür Mehmet Peker tarafından kalem ve kitap hediye edildi.

KIRIKKALE’Yİ TEMSİL ETTİK
Atletizm, Masa Tenisi ve Yüzme Şampiyonasında Kırıkkale ilini temsilen katıldıklarını dile getiren Kurucu Müdür Fatma Zengin, “Özel Uzman Eller Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Spor Kulübü öğrencileri, şampiyonaya katılan 550 sporcu arasından başarıyla ipi göğüslemişlerdir. Atletizm kısa mesafede 1 Altın, 1 Gümüş, 1 Bronz madalya ile ilimizi ve okul spor kulübümüzü başarı ile temsil etmişlerdir. Özel Uzman Eller Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Spor Kulübü, diğer spor branşlarında da kazanacağı başarılarla adından sıkça söz ettirmeye devam edecektir” diye konuştu.

BAŞARIYA DOYMAYACAĞIZ
Sporcuları yaptıkları başarılardan dolayı kutlayan Milli Eğitim Müdürü Mehmet Peker, “Rehabilitasyon Merkezlerindeki ve Özel Kurumlardaki öğrencilerimizin başarıları bizleri memnun ediyor. Öğrencilerimizin hepsini çok seviyorum. Bu öğrencilerimizi sonuna kadar destekledim ve desteklemeye de devam edeceğim. Öğrencilerimize verilen hizmetlerden dolayı herkese teşekkür ederim” dedi. Her sabah antrenmanlarını düzenli olarak yaptıklarını belirten Sporcular, Özel Uzman Eller Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi’ne çok sayıda madalya kazandıracaklarını belirttiler.Kaynak : İl Gazetesi
DİĞER HABERLER
YAZARLAR
Kazım PARLAK
Atila KALDIRIM
FOTO GALERİ
VİDEO GALERİ
ANKET
Sitemizi nasıl buluyorsunuz?
Çok İyi
İyi
Normal
idare eder
Kötü
POSTA LİSTESİ